Farmasi Üyelik Şartları Neler? Nasıl Üye Olunur?

Farmasi üyelik şartları dine, dil’e, ırk’a, mezhebe dayalı değildir. Herkes Farmasi’ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir. Farmasi’ye üye olabilmek için 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Dilerseniz daha fazla kişisel bilgilerinizi girerek (Mail, Posta Kodu…vb) de kayıt olabilirsiniz. Kimlik bilgilerinin doğru olması durumunda kayıt işlemi gerçekleşecek ve sisteme yazmış olduğunuz telefon numaranıza sms ile şifreniz gelecektir. Şifrenizin size ulaşmaması durumunda telefonunuz büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır. Sistem üzerinden güncellenmesi gerekmektedir.

Farmasi’ye kayıt olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada Form istenmemektedir. İster ev hanımı olun, ister çalışan olun, ister işveren olun. Farmasi’ye kayıt, üye olarak indirimli ürünlerimize ulaşabilir, hediyeleri alabilir, isterseniz ekip oluşturarak prim kazanabilirsiniz.

Sizi de Farmasi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak için üye, kayıt olmaya davet ediyoruz. Lütfen sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bize ulaşınız. Sizi hemen arayarak tüm bilgileri aktaralım ve yardımcı olalım.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye kayıt olabilmek için sitemiz üzerinden hızlı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Farmasi temsilcimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından %30, DR. Cevdet Tuna ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Farmasi Zen Maskara, 1 Adet Farmasi Deeplook Eyeliner Hoşgeldin birinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sarımsaklı Şampuan 500 ml, 1 adet 250 ml DR. Cevdet Tuna At Kestanesi 250 ml Masaj Jeli ve 112 ml Aloevera ve misvaklı diş macnu Hoşgeldin ikinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Hera Kadın Parfüm, 1 adet Signor Onyx Erkek Parfüm Hoşgeldin üçüncü ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Hediyeleri alabilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur . 200 TL Puana ulaşıldığında sistem otomatik olarak sepetinize ürün yada ürünleri ekleyecektir. 200 TL Puan alışveriş; geçerli ay içinde tek seferde de verilebilir, parça parça da verilebilir.

Farmasi Prim Sistemi

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra çevrenizde ki kişilere Farmasi’yi önererek ekip kurabilir, onlarıda üye yaparak ekip cironuzuzu yükseltip prim sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca prim sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Farmasi Yeni Prim Sistemi ve Prim Seviyeleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Prim Tablomuz

%3 – 500 TL Puan
%7 – 1.500 TL Puan
%11 – 4.000 TL Puan
%15 – 8.000 TL Puan
%18 – 12.000 TL Puan
%21 – 18.000 TL Puan

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi’ye yeni üye olanlar hoşgeldin hediyelerinden yararlanabildiği gibi aynı zamanda teşvik hediyelerinden de yararlanabiliyor.

Teşvik hediyelerinin puanları her ay değişiklik göstermektedir. Mevcut olarak 300 TL Puan, 600 TL Puan VE 1000 TL Puan alışverişe hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmek gerekmektedir. Seçilmediği taktirde ay sonuna kadar seçilebilir. Her ay sonunda puanlar yenilenmektedir.

Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?

Farmasi’de üyelik ücreti, sistem destek bedeli, hizmet bedeli yada bu isimlere benzer hiç bir ücret alınmamaktadır. Başka firmalar ile Farmasi karşılaştırılamayacak kadar farklar bulundurmaktadır. Farmasi üyelerinin 1 kuruşlarını bile boşa harcamamalarını sağlamaktadır.